صفحه ها
دسته
دانلود
وبلاگ دوستان
پیوندها
وبلاگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 431404
تعداد نوشته ها : 571
تعداد نظرات : 506
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
 
 
امام خمینی و دفاع مقدس
ما وطنمان « اسلام » است
 

 

 

 

 امروز که ما باز برای دفاع از کشور خودمان و دفاع از ملت مظلوم خودمان وارد شدیم در عراق برای اینکه نگذاریم هر روز آبادان و اهواز و آنجاها مورد حمله آنها واقع بشود و مورد توپ های دوربرد آنها و موشک های آنها باشد و می خواهیم اینها را به حدی برسانیم که نتوانند این کار را بکنند و این یک دفاعی است که ما می کنیم باز تمام مطبوعات و تمام رادیوها یا محکوم می کنند ما را و یا فریاد می زنند که برای منطقه خطر است . تحریک می کنند کشورهای منطقه را وارد شدن ما در عراق نه برای این بوده است که ما عراق را می خواهیم تصاحب کنیم یا بصره را ما وطنمان بصره و شام نیست ما وطنمان « اسلام » است ما تابع احکام اسلام هستیم . اسلام به ما اجازه نمی دهد که یک کشور مسلمی را ماتحت سلطه قرار بدهیم و ما نخواهیم هیچ وقت توجه به این نخواهیم پیدا کرد.

اینها با کمک رادیوهای بیگانه تبلیغ می کنند که ایران می خواهد کشورهای خلیج فارس را بگیرد. ما همانگونه که مکرر گفته ایم شارع مقدس به ما اجازه چنین کاری را نمی دهد اما اینکه مسلمین از مال و نوامیس خود دفاع کنند این را هم خدا و هم عقل و هم شرع اجازه می دهد ما ملت مظلومی هستیم و از شما می خواهیم در مسائل مربوط به ما تحقیق کنید.

شهرهای مرزی ما هر روز در زیر توپ های دوربرد و موشک های دشمن است ـ و ما ـ و بر همه ما واجب است که دفاع کنیم از کشور خودمان و دفاع این است که ما دشمن را تا آنجا برسانیم و برانیم که نتواند با موشک های خودش شهرهای ما را بکوبد رفتن در خاک عراق نه هجمه به عراق است دفاع از اسلام و کشور اسلامی است . نظیر اینکه اگر یک کسی در خارج منزل شما بایستد از داخل خانه خودش سنگ پرانی کند و موجب خسارت جانی و مالی بشود اگر شما وارد بشوید در منزل او شما هجمه نکردید به او شما می خواهید دفاع کنید از خودتان . ما هیچ وقت بنای هجوم به یک کشوری نداریم . ما بنای دفاع داریم . از یک متعدی و از یک هجمه گر و از یک خدا نشناس که در خارج وقتی نتواند در داخل وارد بشود و کاری بکند به توپ های دوربردشان و موشک ها از خارج از جاهای دور می اندازد و کشور ما را ویران می کند و عزیزان ما را می کشد. ما در حال دفاع هستیم گو که این تبلیغات خارجی می گویند که نه شما وارد شدید در کشور دیگری از اول جنگ تا حالا که آنها وارد بودند صحبتی نبود حرفی نبود اشکالی نبود نه در سازمان ها و نه در رسانه های گروهی . امروز که ما برای دفاع خودمان می خواهیم این را تا جایی ببریم که نتواند به ما خسارت وارد کند ما هجوم کردیم به عراق ! طبع آنهایی که تبلیغ بر ضد اسلام می کنند همین است .


دسته ها : جبهه وجنگ
X